Choď na obsah Choď na menu
 


Sviatok Všetkých svätých pre nás známy ,,dušičkovým počasím,, ale vypovedá nám aj tento rok veterné počasie?

Dňa 29.10. sa okrem zaplnených železničných staníc očakáva nie veľmi príjemné počasie. Bude veľká oblačnosť a na mnohých miestach občsný dážď alebo prehánky pri teplotách na severe miestami okolo +10st.C, inde 11 až 14st.C a na JZ do +16st.C, kde dnes namerali teploty šplhajúce sa až k +20-tim stupňom Celzia.

Vo štvrtok 30.10. bude oveľa horšie počasie. Zamračená, upršaná a veterná obloha, na juhu ojedinele i blýskajúca. Teploty pôjdú k +17-tim st.Celzia v južných regiónoch, smerom na severe to poklesne k hranici +12st.C, kde je menšia pravdepodobnosť rizika výskytu búrok, ktoré však svojou intenzitou nenarobia takmer žiadne škody.

PIatok 31.10. polooblačné počasie s rannými hmlami alebo níkoz oblačnosťou, vtedy teploty vystúpia na max. 15st.C. Vietor slabý, premenlivý.

1-2.11. Sobota-Nedeľa : Najväčšie svaitky Všetkých svätých, v tieto dva dni sa čaká prevažne oblačné až pooblačné počasie, v sobotu miestami a v nedeľu ojedinele vo východnej časti nášho územia dažďové prehánky.

Pondelok 3.11. - cestovný ruch pokračuje a sním aj krásne počasie s hmlami alebo inverziou a teploty do +16st.C. Takéto počasie vydrží až do stredy 5.11., potom sa zamračí, zaprší a ochladí sa.

Tak, nateraz odomňa všetko, prajem Príjemné sviatky.

S pozdravom Oliver.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.