Choď na obsah Choď na menu
 


Predpoved počasia

10. 1. 2009
aktualizácia
08. januára 2009

 

   Január sa tohto roku začal pre všetkých veľmi príjemným spôsobom. typickými januárovými mrazmi. Veď kedy má mrnúť,ak nie v januári ? Trojkräľová zima sa tiež nedala zahanbiť, ale už sa pomaly končí. Je pred nami ešte jedna extrémne studená noc s mrazmi -15 až -20 st., môže sa stať, že to bude ojedinele až do -25 st. mala by to byť v tejto zime zatiaľ najchladnejšia noc. To slovo zatiaľ tam možno ani nemuselo byť, pretože sa môže stať, že už v tejto zime chladnejšie nebude.
   Už v piatok cez deň sa začne atmosféra otepľovať. Dnes sme mali vo výške 1500 m mráz až -14 stupňov. Zajtra popoludní to už bude len -5 st. Tento výrazný skok sa prejaví jednak tým, že noci už nebudú také studené a bude sa vytvárať teplotná inverzia. Takže sa môže stať, že od soboty alebo nedele sa na 10 dní zahalí Slovensko v nížinách a dolinách do hmly alebo bude aspoň zamračené nízkou oblačnosťou. Bude to mrznúca hmla, takže na pocit nič príjemné. Na horách sa však očakáva krásnych 10 dní slnečného počasia. Teplota vzduchu bude aj na Donovaloch vystupovať cez deň na 1 až 3 st. a v noci primŕzať na cca -3 až -8 st.
   Takže z hľadiska podmienok na lyžovanie to asi nie je najlepšie počasie. Snežiť nebude a šanca na najbližšie výdatné sneženie sa rysuje predbežne až na 19.-20.január.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(Latonyatug, 27. 3. 2018 1:20)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass any antibot CAPTCHA's.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"